Wiadomości
Udostępnij:
Sytuacja w polskiej ochronie zdrowia. Zapraszamy na "Start Tygodnia"
-
22.06.2026 16:05
-
Aktualizacja: 16:06 22.06.2026
W poniedziałek 22 czerwca po godz. 18:00 na antenie Polskiego Radia RDC gorąca dyskusja polityków. Na "Start Tygodnia" zaprasza Anna Orzeł.
Anna Orzeł zaprasza na "Start tygodnia" (autor: RDC)
"Start Tygodnia" w Polskim Radiu RDC
Gośćmi Anny Orzeł w audycji "Start Tygodnia" w poniedziałek 22 czerwca 2026 będą:
- Piotr Kandyba (Koalicja Obywatelska)
- Izabela Ziętka (Polska 2050)
- Grzegorz Pietruczuk (Lewica)
- Piotr Cezary Lisiecki (Konfederacja)
- Rafał Rosiński (PSL)
- Marcin Gwóźdź (PiS)
Zapraszamy do słuchania i oglądania transmisji na żywo kanale YouTube Polskiego Radia RDC.
Polskiego Radia RDC można słuchać w Warszawie na 101 FM, w pasmach lokalnych albo online na www.rdc.pl/player.
Źródło:
RDC
Autor:
RDC /OW