Sytuacja w polskiej ochronie zdrowia. Zapraszamy na "Start Tygodnia"

  • 22.06.2026 16:05

  • Aktualizacja: 16:06 22.06.2026

W poniedziałek 22 czerwca po godz. 18:00 na antenie Polskiego Radia RDC gorąca dyskusja polityków. Na "Start Tygodnia" zaprasza Anna Orzeł.

"Start Tygodnia" w Polskim Radiu RDC

Gośćmi Anny Orzeł w audycji "Start Tygodnia" w poniedziałek 22 czerwca 2026 będą:

  • Piotr Kandyba (Koalicja Obywatelska)
  • Izabela Ziętka (Polska 2050)
  • Grzegorz Pietruczuk (Lewica)
  •  Piotr Cezary Lisiecki (Konfederacja)
  • Rafał Rosiński (PSL)
  • Marcin Gwóźdź (PiS)

Zapraszamy do słuchania i oglądania transmisji na żywo kanale YouTube Polskiego Radia RDC.

Polskiego Radia RDC można słuchać w Warszawie na 101 FM, w pasmach lokalnych albo online na www.rdc.pl/player.       

Źródło:

RDC

Autor:

RDC /OW