Nieszczęśliwy wypadek w Siedlcach. Dziecko wypadło z okna na pierwszym piętrze

  • 25.06.2026 21:35

  • Aktualizacja: 21:57 25.06.2026

Ośmiolatek wypadł z okna na pierwszym piętrze. Do zdarzenia doszło w czwartek przy ul. Chełmońskiego w Siedlcach. 

Nieszczęśliwy wypadek w Siedlcach. Dziecko wypadło z okna na pierwszym piętrze. Do zdarzenia doszło po godzinie 19 w domu jednorodzinnym przy ul. Chełmońskiego. 

Jak mówi rzeczniczka siedleckiej policji Małgorzata Mazurek - Pawlik, 8-latek z obrażeniami ciała został śmigłowcem LPR przetransportowany do szpitala. 

W domu była obecna matka dziecka, która została przebadana przez policjantów. Badanie wykazało, że była trzeźwa. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wykonali niezbędne czynności procesowe – podkreśla. 

 Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. 

 

Źródło:

RDC

Autor:

Beata Głozak/ED

Kategorie: