Gościem był prof. Sławomir Żółtek, dziekan Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Mówił m.in. o praworządności i roli prawnika we współczesnych czasach.
Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Pilcha zaprasza na „Książkę na św. Jana”. Gośćmi byli Agata Wojda – prezydent Kielc i Anna i dyrektorka Biblioteki Anna Żmudzińska.
Gościem była prof. Elżbieta Gos, dr n. med i n. o zdr., Instytut Światowego Centrum Słuchu. Wczoraj skończył się 4 Kongres Nauka dla Społeczeństwa. Mówiła o idei kongresu, o finansowaniu i proteście naukowców.
Jarosław Gugała w audycji „Teleobiektyw” oraz gość: Tomas Senda z Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej – Państwowego Instytutu Badawczego został zwycięzcą XII edycji FameLab Poland – konkursu popularyzującego naukę.